DENTIST Dr. Valentin Golovach | Стоматологічна клініка

Вирівнювання зубів

Телефон
+380(95)790-50-50 - Рецепція, +380(98)790-50-50 - Рецепція, +380(50)660-41-04 - Головач Валентин Васильович
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Зараз відкрито

Сучасна медицина не стоїть на місці і пропонує безліч безопераційних методів вирівнювання зубів без використання брекетів.

Вініри:

Це накладки на зуби, невеликі пластики товщиною 0,5-0,7 мм, головне завдання яких - поліпшити естетичну привабливість усмішки. Наприклад, якщо зуби жовтуваті або є сколи, нерівності, один зуб довший за інший, є щілини між зубами, то вініри легко приховають ці недоліки. Тобто фізично вініри не виправляють прикус, вони тільки маскують дефекти! З моменту зняття зліпка до установки вінірів проходить близько двох тижнів - і сліпуча усмішка готова!

Елайнери та вініри у у Чернівцях Елайнери та вініри у у Чернівцях

Елайнери для вирівнювання зубів (капи):

Вони виготовляються з прозорого полімеру і являють собою знімні ковпачки, тому їх ще називають капами. Для їх виготовлення лікареві знадобиться фото вашого обличчя і зліпки щелепи. Потім, уже на заводі, на підставі цих даних створюється 3D-модель, а потім вже самі ковпачки. На лікування знадобиться приблизно рік, під час їжі і чищення зубів елайнери потрібно знімати. 

В цілому елайнери - це всього лише сильно «урізана» альтернатива брекетів, яка актуальна при дуже легких клінічних випадках, коли, наприклад, зуб не повернутий навколо своєї осі. При лікуванні елайнерами лікар майже не бере участі в процесі, так як весь комплект ковпачків лабораторія надсилає відразу на весь курс лікування. Тому при незапланованих відхиленнях, наприклад, якщо ви довго не носили якийсь елайнер і зуби «розбіглися» в сторони, весь процес потрібно починати заново. Це пов'язане з додатковими фінансовими і часовими витратами.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео