DENTIST Dr. Valentin Golovach | Стоматологічна клініка

Імплантація зубів

Телефон
+380(95)790-50-50 - Рецепція, +380(98)790-50-50 - Рецепція, +380(50)660-41-04 - Головач Валентин Васильович
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Зараз відкрито

Зубний імплантат – це замінник зубного кореня.

Його виробляють із особливо міцного, легкого матеріалу, біологічно сумісного з кістковою тканиною (титану, цирконію або їхнього сплаву). Втрачений зуб відновлюється шляхом встановлення імплантата в щелепну кістку, та, в подальшому, використовується як опора для коронки.

Імплантація зубів, фото-1

ПЕРЕВАГИ ЗУБНИХ ІМПЛАНТАТІВ STRAUMANN

  • Унікальний запатентований сплав Roxolid (титан + цирконій);
  • Унікальна запатентована поверхня імплантату SLActive, яка удвічі зменшує час приживлення імплантату (до місяця часу);
  • Міжнародна пожиттєва гарантія. У разі втрати імплантата, пацієнт не залишиться без догляду, куди б він не поїхав та скільки б років не минуло після операції. Лікар будь-якої клініки у світі зможе безкоштовно отримати імплантат із найближчого представництва компанії Straumann (без компенсації витрат на повторне лікування).

ЧОМУ ВТРАЧЕНИЙ ЗУБ НЕОБХІДНО ВІДНОВИТИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ?

Якщо зуб чи декілька зубів були втрачені, необхідно якомога швидше подбати про їх відновлення. Якщо зволікати з лікуванням, в організмі почнуться небажані процеси:

  • Сусідні зуби будуть зміщуватися убік утвореної порожнини між зубами. Внаслідок цього, погіршиться прикус, буде важче жувати, виникатимуть труднощі при чищенні зубів, а також можуть з’явитися головні болі.
  • Поява щілини та нахилу зубів, безсумнівно, вплине на красу посмішки; через те, що щелепна кістка не отримує необхідного навантаження у місці втраченого зуба, вона почне атрофуватись. Внаслідок цього з перебігом часу зміниться формат обличчя.

Сьогодні можна легко уникнути всіх цих незручностей, обравши сучасний метод лікування втрачених зубів, який значно кращий, ніж знімний зубний протез – лікування зубними імплантатами.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео