Чищення зубів – це звична гігієнічна процедура для кожної людини.

На сьогоднішній день величезна різноманітність паст та гелів для чищення зубів, розглянемо різні варіанти:

Пасти із фтором.

Фторид є мікроелементом, при з'єднанні із зубною емаллю, фтор вбудовується у її структуру. Зуби зміцнюються, процес виникнення карієсу зупиняється.

Пасту, що містить фтор, можна використовувати практично всім.

Пасти з кальцієм.

Зазвичай її рекомендують дітям. Більшість стоматологів вважають, що використання такої пасти неефективне, тому що в слині людини знаходиться значна кількість кальцію, з пасти майже нічого не засвоюється.

Пасти із содою.

Така паста виконує суто гігієнічну функцію. У її складі немає компонентів захисту емалі. Сода добре очищає зуби та освіжає порожнину рота. Застосування пасти має м'який відбілюючий ефект.

Пасти з медом та прополісом.

Такі добавки не додають властивостей, що чистять або зміцнюють, для зубів. Продукти бджільництва корисні при вживанні.

Пасти з травами.

У складі пасти знаходяться екстракти трав, що сприяють зміцненню ясен. Особливо ефективний такий препарат при захворюванні ясен (гінгівіті, пародонтиті). Основна функція: зняття запалення, зменшення кровоточивості ясен. Паста з травами обережно очищає зуби.

Відбілюючі пасти.

Ефект відбілювання не доведений, є думка, що агресивні абразиви можуть сприяти стиранню зубної емалі. Чи не рекомендується чистити зуби такими пастами регулярно. При підвищеній чутливості зубів такою пастою краще не користуватися взагалі.

Стоматологічна клініка DENTIST Dr. Valentin Golovach та її досвідчені фахівці підкажуть, як вибрати зубну пасту, що підходить саме вам, а також проконсультують щодо інших засобів гігієни ротової порожнини.