Зуби мудрості хоч і називають «мудрими», але своїм власникам вони можуть принести чимало клопоту. Ці зуби дуже проблемні, тому найчастіше вони стають першими у черзі на видалення. У народі їх називають «вісімками», а прорізуються вони зазвичай з 17 до 25 років.

Зуби мудрості ведуть незовсім активний спосіб життя, вони навіть не беруть участь у пережовуванні їжі! У складних випадках прорізування, краще консультуватися з лікарем та у висновку видалити проблемний зуб.

Стоматологія пропонує передбачити поведінку «вісімки» завдяки сучасним технологіям. Завдяки знімкам щелеп можна спрогнозувати ризики, пов’язані із цими зубами. І покази до видалення зуба мудрості є простими і короткими: будь-яке ускладнення або захворювання, пов’язане з ним.

Видалення зуба мудрості має свої особливості через те, що до них часто ускладнений доступ. Крім того, поруч із «вісімками» розташовані важливі анатомічні утворення, які небажано пошкоджувати.

У стоматології Dentist діагностикою та видаленням зубів мудрості займаються висококваліфіковані лікарі. Знеболювання відбувається сучасними знеболювальними препаратами. Після видалення пацієнт отримує консультацію лікаря. За потреби призначаються протизапальні препарати.

Пропонуємо будь-які стоматологічні послуги! Виконуємо все на високому рівні за допомогою сучасної техніки та препаратів. Звертайтеся і будьте здорові! +380(50)660-41-04