Ендодонтія - це напрям у стоматології, що вивчає принципи та методи лікування кореневих каналів зубів.Упродовж минулих років ендодонтія відзначається дуже активним розвитком і відмінними результатами. Кваліфіковане лікування кореневих каналів - це не легке завдання для лікаря і вимагає від нього значної відповідальності, адже лише від того, як якісно стоматолог попрацює над цим - зуб буде збережений на довгий час.

Щоб уникнути неприємних наслідків, необхідно регулярно відвідувати стоматолога, адже велика кількість захворювань, лікуванням яких займається едодонтія, дуже часто можуть мати приховану форму. Наприклад, у результаті механічного впливу на зуб - доступ до пульпи може бути безперешкодним. У такому випадку пульпа інфікується і починає відмирати, розпочинається запалення навколишніх тканин, виникає скупчення гною під коренем зуба.

Ендодонтія дозволяє розкрити пошкоджений зуб, дістати пульпу, провести антибактерицидну обробку і запломбувати канал по всій довжині. Лише після цієї процедури починається повна реставрація зуба. До ендодонтії дуже часто звертаються, якщо потрібно підготувати зруйнований зуб до ортопедичного лікування, такого, як установка протезів, "мостиків" та систем для виправлення прикусу.

Фахівці стоматології Dentist із радістю проконсультують своїх клієнтів з питань едодонтії та проведуть необхідне лікування для подальшого збереження зуба. Саме тому звертайтеся до нашої стоматології, - і ми попіклуємося про здоров'я Ваших зубів!