Особливо уважно спеціалісти нашої клініки ставляться до лікування дітей. Адже дуже важливо, щоб дитина мала міцні та здорові зубки, і потрібно слідкувати за цим змалечку, але не менш важливо, щоб малюк не боявся візиту до стоматолога. Саме тому ми дуже відповідально ставимося до візиту кожного маленького пацієнта, адже найменше хочемо, щоб дитина боялася стоматологічного крісла. Ми з радістю проконсультуємо батьків та їхніх дітей щодо подолання страху дитини перед візитом до стоматолога, навчимо правильно чистити зубки та просто подаруємо хороший настрій маленьким відвідувачам.  

Наш дитячий стоматолог, провівши огляд ротової порожнини малюка, виявить проблеми та з легкістю усуне їх.

Закликаємо усіх батьків, що лікування молочних (тимчасових) зубків ваших малюків є обов’язковим. Хибно думати, що проблеми вирішаться після випадіння тимчасових зубів. Зверніться до нас за консультацію, ми з радістю оглянемо ротову порожнину вашого малюка і допоможемо запобігти неприємним наслідкам та усунути наявні проблеми. Новітні стоматологічні методи, сучасне обладнання, якісні матеріали та особливий підхід до кожного малюка дозволять залишити хвилювання за дверима та щоразу із радістю відвідувати стоматолога.

Наш дитячий стоматолог проводить лікування дитячих зубків та намагається разом з батьками привчити їх до правильного догляду за ротовою порожниною. Ми використовуємо найрізноманітніші способи для того, щоб переконати дитину сісти в крісло і лікувати зубки без примусу батьків.

Закликаємо батьків, при перших проявах карієсу привести малюка до стоматолога!

Важливо вчасно визначити наявність карієсу і попередити його розвиток. На щастя, сучасна стоматологія має всі можливості для того, щоб швидко та безболісно усунути цю проблему. Щоб ротова порожнина вашого малюка була здоровою - зверніться до нашої клініки.

Піклуйтеся про естетичність посмішки вашої дитини з самого дитинства – приходьте до нас на прийом і довіртеся нашому стоматологу. Він огляне ротову порожнину вашого малюка, розробить індивідуальний курс лікування і вилікує посмішку дитини. Подбайте про здоров'я вашої дитини від моменту прорізування кожного зуба, приходьте до нас на прийом, і ми зробимо все, щоб посмішка вашого малюка була здоровою.