Одне з основних завдань, яке перед собою ставлять стоматологи – це створити ідеальну посмішку клієнту. І якщо створення здорової усмішки – це питаня певної кількості відвідувань та співпраця стоматолога із клієнтом – здорові ясна є пунктом, який вимагає багато уваги та наполегливості.

Пародонтологія – це розділ стоматології, який займається вивченням захворювання тканин опорного апарату зуба. Основною причиною такої проблеми зазвичай є погана гігієна ротової порожнини. Здорова ротова порожнина вимагає ретельного та правильного догляду за нею. І якщо неуважно поставитися до проблем із яснами – можуть виникнути серйозні ускладнення.

Гінгівіт, пародонтит, пародонтоз – захворювання ясен, які найчастіше зустрічаються у пацієнтів. Жодні захворювання не приносять задоволення, а захворювання ясен взагалі вражають тканину, у якій перебувають зуби.

Пародонтологія взагалі займається лікуванням захворювань ясен, а зокрема призупиненням запального та дистрофічного процесів, в тому числі і лікування пародонтозу.

Ознаками проблем із яснами є наступні:

- кровоточивість ясен;

- неприємний запах з рота;

- свербіж ясен;

- значна чутливість зубів на холодне чи гаряче;

- зубний наліт чи помітні зубні відкладення.

Нехтування захворювань ясен може потягнути за собою множинну втрату зубів. Якщо Ви помітили у себе такі ознаки проблем із яснами – потрібно терміново записатися на прийом до стоматолога та максимально покращити гігієну робової порожнини.

Звертайтеся у стоматологію DENTIST, і насамперед ми визначимо у чому справа та проконсультуємо вас щодо цього питання, а за необхідності встановимо точний діагноз та розпочнемо процес лікування. Наші фахівці з радістю допоможуть вам та допоможуть зробити ваші ясна здоровими!