Як не дивно, навіть сьогодні є люди, що вважають «мостики» єдиним способом відновлення зубного ряду. Можливо це відбувається тому, що дентальна імплантологія з’явилася доволі недавно, в середині XX століття, і про її успіхи багатьом ще невідомо.

Зараз дентальна імплантація в Україні та  світі стала оптимальним методом заповнення дефектів зубного ряду, зовсім не відрізняючись від натуральних зубів. З цього приводу кількість звернень із імплантації зростає з кожним роком. Відповідно техніка безперервно удосконалюється, а наша стоматологія Dentist стежить за прогресом і впроваджує у свою роботу найефективніші та найпрогресивніші методи зубної імплантації.

Імплантація зубів має низку переваг порівняно з іншими, альтернативними методами усунення адентії. Отже, це:

• безболісність - анестезія мінімізує неприємні відчуття на всіх етапах процедури;

• комфорт - знімати на ніч або міняти щороку нічого не потрібно;

• функціональність - імпланти повністю аналогічні природним зубам;

• естетичність - косметичний ефект абсолютно незрівнянний;

• доступність - вартість дентальної імплантології ненабагато перевищує ціну менш надійних процедур;

• універсальність - кількість імплантів не має значення;

• безпека - сучасні конструкції роблять з інертних і міцних матеріалів: титану, металокераміки.

Сучасна стоматологія передбачає виготовлення індивідуального імпланта зуба, і майже всі клініки дотримуються цього стандарту. Відповідно, стоматологи прагнуть до абсолютної ідентичності імпланта із зубом: починаючи від ідеально вивірених форм і розмірів, закінчуючи природною текстурою емалі і відтінком її поверхні.

І, згідно з досвідом наших пацієнтів, до імплантів вони звикли набагато швидше, ніж до мостовидого або знімного протезів. Зубні імпланти - це справді ті кошти, які ви вкладете у своє здоров’я на багато років уперед. Саме тому очікуємо  вас на консультацію і з задоволенням допоможемо вам!

Пам’ятайте, що імпланти – це гарантія якості та естетики на багато років!