Серед найпоширеніших стоматологічних захворювань має місце така проблема як карієс. Карієс – це руйнування емалі та дентину зуба, що вражає їх поступово. Це захворювання починає проявляти себе без симптомів, тому передбачити його ніяк не можна. А за відсутності оперативного лікування хвороба росте і у тканинах зуба з’являються порожнини або й зовсім зуб можна втратити.

Карієс виникає за таких умов:

Будучи під впливом ферментів слини і мікроорганізмів залишки їжі їжі розщеплюються супроводжуючись утворенням різних органічних кислот. Кислоти (особливо молочна) починають розчиняти (демінералізовувати) емаль зубів.

Лікування карієcу у стоматології DENTIST: 

Залежно від стану зубів і клінічної картини, у нашій клініці ми лікуємо карієс за допомогою найсучасніших методів. Якщо розпочати лікування вчасно, то варто чекати максимально безболісного та швидкого результату.

На початках розвитку карієсу, у його лікуванні використовується ремінералізуюча терапія, яка дає змогу припинити поширення карієсу, відновити міцність і структуру емалі, уникнути руйнації зуба.

Лікування карієсу на пізніших стадіях потребує накладання спеціальних лікувальних прокладок, які допомагають зміцнити дно порожнини зуба. Після накладання прокладки, порожнина закривається багатошарової пломбою.

У тому випадку, якщо каріозний процес заходить надто глибоко – з’являється потреба у видаленні нервів та пломбуванні каналів зуба.

Також при сильному пошкодженні зубів з’являється необхідність у встановленні коронки. З метою досягнення стійкішого ефекту пацієнтові проводиться процедура гігієни ротової порожнини (видалення зубного каменю та відбілювання).

Зазвичай ми оперативно лікуємо карієс, але якшо процес зайшов занадто далеко – з'являється необхідність очистити канал зуба, оскільки є небезпека проникнення інфекції в пульпову камеру. Через це лікування карієсу може потребувати більше часу. Саме тому, варто звертатися у клініку одразу, як Ви помітите перші симптоми карієсу. Не варто чекати – краще одразу звернутися до лікаря, щоб не ускладнювати процес лікування. Адже рано чи пізно його все одно доведеться проводити.

Наші спеціалісти лікують карієс якісно і оперативно. Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми на найвищому рівні за приємними цінами. Саме тому не зволікайте і звертайтеся за нашою допомогою. Ми проконсультуємо Вас і зробимо все для того, щоб покращити Вашу посмішку! З нами – карієс більше не проблема!